Masterpiece of

tres doux

There are many variations of passages of Lorem
Ipsum available, but the majority.
x

Apie mus

viskas prasidėjo nuo meilės šokoladui

istorija

Meilė šokoladui ir desertams įkvėpė mus įkurti įmonę. Nuo 1994 metų iš Italijos ir Vokietijos importuojame aukščiausios kokybės konditerinį šokoladą, glaistus, marcipaną ir persipaną, riešutinius ir šokoladinius kremus, įdarus ir kitus ingredientus konditerijai ir ledų gamybai.

Mūsų filosofija

Tikime, kad gyvenimas turi būti saldus ir kupinas malonių akimirkų! Todėl ne tik prekiaujame konditerijos žaliavomis, bet ir patys gaminame su kiekvienu kąsneliu burnoje tirpstančius tortus ir desertus.
sokoladine panevezys

Šalies restoranams, kavinėms, kepyklėlėms ir viešbučiams tiekiame mūsų konditerių su meile pagamintus tortus, pyragaičius, desertus bei itališkus ledus. Kad gaminiai išliktų švieži ir išskirtinės tekstūros, naudojame itališką „semifreddo“ užšaldymo technologiją.

Mūsų asortimente – daugiau nei 70 skirtingų kepinių ir saldumynų! Taip pat gaminame ir puošiame tortus bei desertus pagal individualius užsakymus.

Panevėžyje kviečiame pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu ir... mintimis nukeliauti į Italiją ar Artimuosius Rytus. Tarp labiausiai pamiltų desertų – itališki ledai ir tiramisu, portugališki pyragėliai „Pastel de nata“, turkiška baklava ir pachlava.